Jump to Navigation

Сборка мебели в Буче

Профессиональная сборка мебели в Буче

Ви купили нові меблі, перевозите старі або маєте потребу в ремонті меблів? Досвідчені майстри до ваших послуг. Зібрати, розібрати, перевезти і встановити меблі - це те, чим займаються професіонали, які працюють в нашій компанії. Ми оперативно виконуємо роботи в будь-який зручний для вас час.

собрать мебель БУча цена

 Чому саме наші збирачі меблів
1. Так як головним напрямком нашої компанії є виготовлення меблів на замовлення, наші майстри мають величезний досвід роботи не тільки зі стандартними меблями, купленої в магазині, але і зробленої під замовлення, що вимагає вміння розмітки, точної сверловки і фрезерування.
 
2. Наші збирачі мають всі необхідні інструменти для збірки і ремонту меблів. У наборі наші майстри мають додаткову фурнітуру на випадок недокомлектаціі купленої меблів (куточки, рафікси, мініфікси, саморізи ..)
 
3. Ми маємо досвід складання, як вітчизняних меблів, так і зарубіжної (Китай, Туреччина, Німеччина, Італія ..)
 
4. Так як ми самі виробляємо меблі, у нас є можливість виготовити заміну поламаним деталей, або доповнити куплену меблі додатковими меблевими елементами.
 
5. При комплексних збірках ми надаємо знижки на наші послуги складання меблів.
 
6. Ми працюємо як за готівковий розрахунок, так і за безготівковим.
 
7.У нас є власний транспорт для виїзду за межі Києва.
 
8. Ми надаємо гарантію на якість складання меблів нашими майстрами. У разі недоробки під час складання меблів, якщо недоліки не були помічені відразу, майстер приїде протягом трьох днів і виправить недолік збірки.
сборка комода юзк Буча сборка комода Икеа Буча собрать комод икеа Буча комод икеа цена сборки

Услуги сборки мебели в Буче

Які меблі ми збираємо:
 
 • збірка шаф (орних, шаф-купе)
 • збірка столів, комодів, тумбочок
 • збірка кухні
 • збірка офісних меблів
 • збірка м'яких меблів (дивани, крісла, ліжка)
 • монтаж дитячих майданчиків, альтанок
 
Надаємо послуги по підключенню сантехніки, електричних побутових приладів при установці меблів.
Наша компанія допоможе організувати переїзд офісу, квартири, розбирання та складання, занос меблів. Так само надаємо послуги ремонту та оновлення меблів.
 
сорать комод с эпицентра Буча цены на сборку комода Буча сборка шкафа с эпицентра Буча Заказать сборку мебели

 

Збірка меблів

 

 Для виклику майстра просто зателефонуйте за номером в розділі контакти.

 
Ми маємо великий досвід роботи з офісною, домашньої, садової меблями вітчизняних і зарубіжних виробників. Збираємо стандартні меблі (куплену в магазині), меблі, виготовлену за індивідуальним замовленням, готову до збірки або вимагає фрезерування (свердління отворів під кріплення). Наша компанія надає якісні послуги за прийнятними цінами.
 
 Будь ласка, враховуйте той факт, що збирання меблів - відповідальна і вимагає досвіду робота, тому, звертаючись до майстра, готового зібрати кухонний гарнітур за 200 грн., Ви ризикуєте не тільки вашою покупкою, але і здоров'ям. Неякісно зібрана гарнітур не має належного вигляду, заважає під час користування, термін її експлуатації зводиться до мінімуму, а ризик отримати травму від незакріплених належним чином деталей підвищується до максимуму.

сборка офисного комода Буча

сборка мебели в Буче

сборка тумбы под телевизора Буча

сборка мебели в Буче

сборка комода с эпицентра Буча

сборка мебели в Буче

сборщики тумб Буча

сборка мебели в Буче

Заказать услугу сборки мебели Буча

Для того щоб замовити збірку вам достатньо зателефонувати і узгодити час і місце збірки. Рекомендується дзвонити за день до складання меблів.
 
З вартістю збірки ви можете ознайомитися в розділі "Ціни", по телефону, або відправити нам малюнок меблів, яку необхідно зібрати на електронну адресу: mebelartis@gmail.com
 
Увага! Мінімальна вартість виклику збирача меблів становить 200 грн. При комплексних збірках, коли необхідно зібрати багато меблевих виробів, ми надаємо знижки на складання меблів.
 
Час роботи наших майстрів з 9-20. За додаткову збирачі можуть працювати в будь-який час доби. Замовлення приймаються з 9-22.
 
Якщо клієнт незадоволений роботою наших збирачів заявки приймаються або на електронну адресу, або на телефон керівника (044) 232-93-36
 
У разі якщо клієнт виявив недоробки по збірці меблів, які не були виявлені при здачі роботи, протягом трьох днів після складання наш майстер Приїде і виправить дефект.

услуги сборки мебели

Сборка мебели в Буче

сборка мебели  Буча

качественная сборка мебели Буча

сборка мебели  в Бучче

профессиональные сбощики мебели Буча

Заказать сборку мебели Буча

сборка мебели цены в Буче

Услуги сборки меели Буча


 

Заказать сборку мебели в Буче

✆ (044)232-93-36

 


Сборка мебели, услуги сборщиков мебели в Буче, сборка мебели в Буче, собрать мебель Буча, заказать сборку мебели, сборщики мебели в Буче, услуги сборщиков мебели в Буче, собрать мебель Буча, заказать сборку мебели, сборщики мебели в Буче

 

 Сборка мебели в БучеMain menu 2

Page | by Dr. Radut